Moekonkurss Sedamoodi 2024 tulemused

Klaasikunstnik Tiina Sarapu loodud Sedamoodi 2024 peaauhinnad.

Noorte moekonkurss Sedamoodi 2024 on selleks korraks lõppenud!

Täname kõiki noori ja andekaid disainereid, kes võistlusel osalesid.

Meil on rõõm teatada, et auhinnalised kohad jagunesid järgmiselt:

5.-9. klasside vanuserühmas

I koht: Küllastus, disainerid Frida Gabral, Margaret Armulik, Nora Heleen Pihelgas ja Rahel Lääts

II koht: Pahupidi, disainer Kreteli Tamm

III koht: Vastased, disainerid Tiffany Laanisto, Kerly-Bia Tamm ja Johanna Amelie Komp

10.-12. klasside vanuserühmas

I koht: Ehamuna, disainerid Betty Sikmann ja Carina Mia Dorbek

II koht: H E T K E L, disainer Rebecca Joanna Papp

III koht: Etno Rütm, disainerid Kirke Siimer, Ralf Oskar Siim, Nele Liis Kõllamaa, Maria-June Mikola ja Emilia Kross.

Kõik auhinnalised kohad said klaasikunstnik Tiina Sarapu kaunid taaskasutusklaasist auhinnad.

Mõlema vanuserühm I ja II koht saavad võimaluse minna EKA moedisaini osakonda ekskursioonile. Lisaks saavad vanema vanuserühma I ja II koht võimaluse olla ühe õppepäeva EKA moetudengi õpilasvarjuks!

Vanema vanuserühma võtjaid tunnustab ka Tallinn Fashion Week selle kevade kahe päevapääsmega.

𝗞𝗮𝗹𝗲𝘃 𝗦𝗣𝗔 𝗲𝗿𝗶𝗮𝘂𝗵𝗶𝗻𝗱: Looduslikud Elemendid ja Energia, disainerid Elsa Victoria Randväli, Agnes Suuban, Helena Kask, Grete Kask, Melissa Saskia Viikmäe.

Selle auhinna võitjad saavad minna nautima KalevSPA veekeskuse mõnusid!

𝗛𝘂𝗺𝗮𝗻𝗮 𝘁𝗮𝗮𝘀𝗸𝗮𝘀𝘂𝘁𝘂𝘀𝗲 𝗲𝗿𝗶𝗮𝘂𝗵𝗶𝗻𝗱: DejaVu, disainer Heleri Trei

Selle auhinna võtja saab Humana kinkekaardi ning esitleda oma kollektsiooni Aia tänava Humana Vintage kaupluse vaateaknal 21.04-26.05.

𝗣𝘂𝗯𝗹𝗶𝗸𝘂 𝗹𝗲𝗺𝗺𝗶𝗸:

Oma lemmikkollektsiooni poolt häälatas 282 inimest. Publiku südamed võitis kollektsioon Flawless Eternity, disainerid: Anžela Turmanašvili, Eva Liavonava, Inna Melnychenko, Jana Mayak, Katerina Jakovleva, Valeria Yudanova ja Viloria Maksimchuk. Pildigalerii avaldame peagi, jälgige meid! 😊

Klaveriõpilaste edukas osalemine rahvusvahelisel konkursil World Stage Online Music Competition

Kanutiaia Huvikooli klaveriõpilased osalesid väga edukalt rahvusvahelisel konkursil World Stage Online Music Competition: Paola Raid (II vanuserühm), Eva Banatovski (II vanuserühm), Aaron Hans Remi (V vanuserühm) saavutasid I koha, Randel Jako Järv (III vanuserühm), Ralf Reno Roots (IV vanuserühm), Jarl Justus Hellat (VI vanuserühm) saavutasid II koha. Kõiki õpilasi juhendab klaveriõpetaja Ave Ott.